Stół prowansalski stylowe nogi do wyboru

Stoły
2300
PLN
Stół prowansalski stylowe nogi do wyboru
Stół prowansalski stylowe nogi do wyboru
instore_only
Dostępność:
Mebel na zamówienie, cena jest uzależniona od wybranego wykończenia z tabeli w opisie mebla.
Cena: 2 300,00 zł
Cena netto: 1 869,92 zł
szt.

Dane techniczne

Symbol Mebla TABLE_CHOOSE
Wymiary 80x80xH78cm, 120x80xH78cm, 140x80xH78cm, 160x90xH78cm, 180x100xH78cm, 210x100xH78cm
Cena mebla Zależy od rozmiaru i wybranego wykończenia. Ceny podane są w tabeli na karcie mebla.
Koszt transportu Ustalany indywidualnie - płatny przy odbiorze
Kolekcja Tarnobrzeg
Materiał Drewno
Kolor Wybrany wg wzornika kolekcji
Styl Styl prowansalski
Termin realizacji Od 4 do 12 tygodni - ZAPYTAJ O AKTUALNY TERMIN
Jak zamówić? Poprzez e-mail: bok@milemaison.pl lub telefonicznie: tel. 602 497 282
Umowa na wykonanie mebli Tak
Zaliczka dla Producenta 50% wartości mebla
Dodatkowe informacje Zwrotna kaucja za próbkę kolorystyczną 10 zł/szt. 6 rodzajów nóg do wyboru

Stół prowansalski

Stół prowansalski z kolekcji Tarnobrzeg to wyjątkowa oferta, dająca wiele możliwości wyboru wykończenia stołu. To Ty wybierasz rodzaj drewna, z którego zostanie wykonany blat (sosna, buk lub dąb) oraz kształt nóg stołu. Do wyboru masz aż sześć stylowych nóg: nogi toczone, nogi rzeźbione, nogi gięte na styl ludwikowski, nogi subtelnie zwężane ku dołowi oraz nogi z rzeźbionymi pilastrami. Dodatkowym atutem jest aż sześć różnych wymiarów do wyboru oraz niezwykle bogata paleta kolorystyczna, z kolorami inspirowanymi krainą Prowansji.

 

Jak zamówić stół?

Krok 1: Wybierz rodzaj drewna, z którego wykonamy Twój stół.

Krok 2: Wybierz wymiar stołu.

Krok 3: Wybierz nogi, z sześciu dostępnych nóg do wyboru.

Krok 4: Wybierz kolor nóg oraz kolor blatu.

 

Przez każdy krok z przyjemnością przeprowadzą Cię nasi konsultanci, którzy udzielą jednocześnie wszelkich dodatkowych informacji na temat stołu. Zadzwoń na naszą infolinię pod numer telefonu: 602 497 282 lub napisz do nas: bok@milemaison.pl

 

Stół prowansalski

 

Kolorystyka i sposób wykończenia

Prezentowany stół jest meblem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Kolorystykę i sposób jego wykończenia możesz wybrać sam, podczas składania zamówienia. Prowansalskie meble z kolekcji Tarnobrzeg to meble produkowane tradycyjnymi metodami, wzorowane na meblach prowansalskich, a wykonywane w całości z drewna z całkowitym pominięciem materiałów drewnopodobnych. Meble są bardzo starannie wykończone, malowane pędzlem lub natryskowo farbami wodnymi (M i MP), farbami rozpuszczalnikowymi (P), malowane warstwowo kolor na kolorze i przecierane do pierwszej warstwy oraz słabiej lub mocniej postarzane.

Wszystkie meble mogą być woskowane lub lakierowane w kilku kolorach. Osobną grupą są „wykończenie specjalne” wykonane przy pomocy kilku warstw farb rozpuszczalnikowych, używania rozmaitych technik postarzania, patynowania, szczotkowania. Dostępne są (nie dla wszystkich kolorów) 4 poziomy postarzenia: N – bez postarzenia, L – lekkie postarzenie, D – standardowe postarzenie, H – mocne postarzenie.

Wzornik kolorów znajduje się poniżej, a wszelkie informacje na temat zamawiania mebli, realizacji zamówienia dostępne są na stronie informacyjnej Meble Prowansalskie na zamówienie.

Wygląd zamówionego mebla różni się od wyglądu mebla prezentowanego na zdjęciu, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu wykończenia  oraz kolorystyki. Możliwe sposoby wykończenia mebli z kolekcji Tarnobrzeg to: 1. Woskowanie; 2. Malowanie ręczne (faktura pędzla lub kolor na kolorze, woskowanie i postarzanie); 3. Malowanie natryskowe farbą rozpuszczalnikową, lub lakierowanie; 4. Antykwaryczny wygląd, lub szczotkowanie i szarzenie, lub szczotkowanie i bielenie.

Otwórz w powiększeniu

WZORNIK KOLORÓW KOLEKCJI TARNOBRZEG.PDF

 

 

Cennik mebla w zależności od rodzaju wykończenia, które możesz wybrać pojawi się wkrótce. Aby poznać cenę stołu w wybranym przez siebie rozmiarze, rodzaju drewna, rodzaju nóg oraz kolorze zadzwoń na naszą infolinię!

 

Infolinia sklepu Mile Maison

 

 

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Nie chcesz, by ominęły Cię informacje o nowościach i promocjach?

Certyfikat SSL 

Copyright MileMaison.pl | Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl