PRODUKTY TYGODNIA

Świecznik Antique White niski Świecznik Antique White niski 22,00 zł 42,00 zł


Kinkiet Detroit long white Kinkiet Detroit long white 380,00 zł 449,00 zł

 

Informacja o kosztach dostawy

 

 Kontakt do sklepu Mile Maison

 

Kolory mebli na zamówienie

Meble prowansalskie

W ofercie naszego sklepu znajdują się drewniane meble prowansalskie wykonywane na zamówienie - są to kolekcje Lawendowa Prowansja, Muszyna oraz Tarnobrzeg. Są to meble, których kolor i sposób wykończenia wybierasz Ty z odpowiedniego wzornika. Dzięki temu meble z łatwością dopasujesz do kolorystyki, która króluje w Twoim domu. Każda kolekcja ma odrębną paletę barw oraz różne sposoby wykończenia, różne okucia meblowe. Poniżej prezentujemy wzorniki kolorystyczne oraz dostępne okucia meblowe wszystkich kolekcji w następującej kolejności:

1. Meble prowansalskie Lawendowa Prowansja

2. Meble prowansalskie Muszyna

3. Meble prowansalskie Tarnobrzeg

 

 

Na Twoje życzenie wysyłamy próbki kolorystyczne za pośrednictwem kuriera DPD. Koszt wysyłki pokrywa nasz sklep, a kaucja za próbki jest zwrotna. Możesz zamówić dowolną ilość próbek kolorystycznych wpłacając kaucję na konto sklepu. Kaucja za 1 próbkę to 10 zł.

Próbki te prosimy traktować jedynie jako informację i wskazówkę - drewno jest takim materiałem, że różnie przyjmuje ten sam kolor, zatem końcowy efekt może nieznacznie różnić się od koloru zaprezentowanego na próbce kolorystycznej. Zachęcamy jednak do zamówienia tych próbek, ponieważ to, jak kolory prezentują się na ekranie komputera zależy od indywidualnych ustawień monitora, mogą się one zatem nieznacznie różnić od kolorów rzeczywistych.

 

 

Jak zamówić próbki kolorystyczne?

1. Wybierz interesujące Cię kolory.

2. Wpłać kaucję na konto sklepu w wysokości 10 zł za 1 próbkę. Koszt wysyłki pokrywa nasz sklep. Kaucję zwrócimy Ci, gdy odeślesz nam próbki.

74 1140 2004 0000 3202 7482 0303 (mbank) MileMaison.pl Magdalena Dudzic ul. Parkowa 22, 55-330 Gałów

3. Podaj nam nazwy lub numery próbek, które wybrałeś oraz dane do wysyłki: imię, nazwisko, adres, numer telefonu i e-mail (jeśli posiadasz). Numery próbek i adres do wysyłki możesz podać za pośrednictwem e-maila, pisząc wiadomość na adres: bok@milemaison.pl lub telefonicznie dzwoniąc na naszą infolinię: tel. 602 497 282.

 

Gdzie zwrócić próbki kolorystyczne?

Próbki odeślij nam pocztą listem poleconym lub kurierem na nasz adres: Mile Maison Magdalena Dudzic ul. Norweska 50/5 54-404 Wrocław. Po otrzymaniu próbek, zwrócimy Ci wpłaconą kaucję.

 

Informacje o tym w jaki sposób zamówić meble, jakie są etapy realizacji zamówienia, dostępne formy płatności znajdziesz na stronie: Meble prowansalskie na zamówienie.

 

 

 

Lawendowa Prowansja

 

Dostępne wykończenia mebli prowansalskich z kolekcji Lawendowa Prowansja to:

Surowe drewno - mebel w surowym drewnie wyszlifowany, wygładzony i przygotowany do samodzielnego malowania.

Woskowanie - mebel pokrywany jest woskiem do mebli. Efekt końcowy: mebel w naturalnym kolorze drewna podkreślony określonym wybarwieniem.

Woskowanie z postarzaniem - mebel pokrywany jest woskiem do mebli, a następnie postarzany poprzez wykonanie rys oraz śladów imitujących pracę korników. Efekt końcowy: mebel w naturalnym kolorze drewna podkreślony określonym wybarwieniem. Na powierzchni mebla są rysy, dziurki, wgłębienia.

Malowanie klasyczne w jednym kolorze - jest to malowanie ręczne ekologiczną farbą wodną o półmatowej, satynowej fakturze powierzchni mebla. Na powierzchni mebla widoczna jest faktura pędzla. Efekt końcowy: mebel jednolicie pomalowany wybranym kolorem, bez przetarć.

W każdym meblu poszczególne części mebla możemy pomalować także dwoma różnymi kolorami lub trzema różnymi kolorami - np. nogi stołu białe, a blat w innym kolorze, korpus komody czerwony, a blat woskowany itp. W takim przypadku do ceny mebla należy doliczyć 15% (za dwa kolory) lub 20% (za trzy kolory).

Malowanie i postarzanie w wybranym kolorze - jest to ręczne malowanie klasyczne, a następnie postarzenie powierzchni mebla, które polega na imitacji autentycznego zużycia mebla, poprzez delikatne przeszlifowanie eksponowanych krawędzi mebla do powierzchni naturalnego drewna. Efekt końcowy: mebel pomalowany wybranym kolorem z przetarciami (postarzony).

Malowanie metodą kolor na kolorze - ręczne malowanie całego mebla najpierw jednym kolorem, a następnie pomalowanie całego mebla drugim, innym kolorem (np. na szary kolor nakładamy kolejną warstwę np. koloru białego). Kolejnym krokiem jest wykonanie na krawędziach i innych eksponowanych miejscach mebla przetarć do koloru bazowego (np. zewnętrzny kolor biały przecieramy na krawędziach, aby uwidocznić fragmenty koloru szarego). Efekt końcowy: mebel wyraźnie postarzony z przetarciami.

Szczotkowanie - usunięcie poprzez wyszczotkowanie miękkich fragmentów drewna z powierzchni drewna, dzięki czemu na jego powierzchni będą wyczuwalne pod palcami subtelne rowki.

Wykończenia specjalne – stary mur, kolor piasku, stare drewno, drewno szarzone, drewno starzone.

 

 

Kolorystyka

 Kolory Lawendowej Prowansji

 

 

Kolory Lawendowej Prowansji

Kolory Lawendowej Prowansji 

 Kolory Lawendowej Prowansji

 

Kolory Lawendowej Prowansji

 

 

Pobierz wzornik w wersji pdf:

Wzornik kolorystyczny Lawendowa Prowansja

 

 

Okucia meblowe

 

Okucia meblowe Lawendowa Prowansja

 

 

 

 

Muszyna

 

Dostępne wykończenia mebli prowansalskich z kolekcji Muszyna to:

Surowe drewno - mebel w surowym drewnie wyszlifowany, wygładzony i przygotowany do samodzielnego malowania.

Woskowanie - mebel pokrywany jest woskiem do mebli. Efekt końcowy: mebel w naturalnym kolorze drewna podkreślony określonym wybarwieniem.

Malowanie klasyczne w jednym z dostępnych kolorów - jest to ręczne malowanie ekologiczną farbą wodną o półmatowej, satynowej fakturze powierzchni mebla. Na powierzchni mebla widoczna jest faktura pędzla. Mebel pokryty jest w całości farbą - jednolicie bez przetarć. Efekt końcowy: mebel jednolicie pomalowany wybranym kolorem, bez przetarć.

Malowanie i postarzanie w wybranym kolorze - jest to ręczne malowanie klasyczne, a następnie postarzenie powierzchni mebla, które polega na imitacji autentycznego zużycia mebla, poprzez delikatne przeszlifowanie eksponowanych krawędzi mebla do powierzchni naturalnego drewna.  Efekt końcowy: mebel pomalowany wybranym kolorem z przetarciami (postarzony).

Malowanie w dwóch różnych kolorach lub multikolor – w każdym meblu poszczególne części mebla możemy ręcznie pomalować także dwoma różnymi kolorami lub kilkoma różnymi kolorami. Możliwości doboru kolorów są dowolne. Efekt końcowy: mebel w różnych kolorach np. komoda z niebieskim korpusem i czarnym blatem itp. Mebel może być postarzony (z przetarciami) lub pomalowany jednolicie wybranymi kolorami (bez przetarć).

Malowanie metodą kolor na kolorze - ręczne malowanie całego mebla najpierw jednym kolorem, a następnie ręczne pomalowanie całego mebla drugim, innym kolorem (np. na szary kolor nakładamy kolejną warstwę np. koloru białego). Kolejnym krokiem jest wykonanie na krawędziach i innych eksponowanych miejscach mebla przetarć do koloru bazowego (np. zewnętrzny kolor biały przecieramy na krawędziach, aby uwidocznić fragmenty koloru szarego). Efekt końcowy: mebel wyraźnie postarzony.

Szczotkowanie na dwa sposoby: zwykłe i głębokie. Szczotkowanie głębokie jest dostępne dla wybranych modeli produkowanych mebli. Efekt końcowy: mebel na powierzchni ma nierównomierną strukturę, pod palcami wyczuwalne są wgłębienia i rowki.

Dla wykończeń w dębie stosowane są odrębne kolory niż dla mebli sosnowych. Drewno dębowe to kolory:

P020 - sposób zabezpieczenia drewna: farba
P059 - sposób zabezpieczenia drewna: olej
P035 - sposób zabezpieczenia drewna: olej
P061 - sposób zabezpieczenia drewna: lakier
P037 - sposób zabezpieczenia drewna: bejca+lakier
P060 - sposób zabezpieczenia drewna: olej
P058 - sposób zabezpieczenia drewna: bejca+lakier
P063 - sposób zabezpieczenia drewna: lakier

 

 

Kolorystyka

 

Uwaga: od 1 września 2016 nie są dostępne kolory: P040, P049, P052, P048, P016

 

 

 Kolorystyka mebli Muszyna

 Kolorystyka mebli Muszyna

Kolory prowansalskie

Kolor na kolorze

 Kolor na kolorze

 

 Szczotkowanie

Szczotkowanie głębokie

Szczotkowanie głębokie

 Kolory dla mebli dębowych

 

 

 

 

Okucia meblowe

 

 

Okucia meblowe Muszyny

 Okucia meblowe Muszyna

Okucia

 Okucia Muszyna

 

 

 

 Tarnobrzeg

 

Dostępne wykończenia mebli prowansalskich z kolekcji Tarnobrzeg to:  

Surowe drewno - mebel w surowym drewnie wyszlifowany, wygładzony i przygotowany do samodzielnego malowania.

Woskowanie - mebel pokrywany jest woskiem do mebli. Efekt końcowy: mebel w naturalnym kolorze drewna podkreślony wybranym wybarwieniem wosku.

Malowanie ręczne - mebel jest malowany ręcznie farbą wodną. W przypadku wybrania wersji malowanie bez postarzania (N) mebel pokryty jest w całości farbą - jednolicie bez przetarć.  Efekt końcowy: mebel pomalowany na jednolity kolor ma minimalnie widoczną fakturę pędzla. W zależności od wybranego poziomu postarzania: brak przetarć do surowego drewna (N) lub mniej albo bardziej widoczne przetarcia (L, D)

Malowanie natryskowe lub lakierowanie - mebel jest malowany natryskowo wybranym kolorem (lub kilkoma różnymi kolorami) farbą na bazie rozpuszczalników. Efekt końcowy malowania natryskowego: mebel malowany jest na wybrany kolor jednolicie, ma gładszą powierzchnię, usłojenie drewna jest bardzo mało widoczne. W zależności od wybranego poziomu postarzania: brak przetarć do surowego drewna (N) lub mniej albo bardziej widoczne przetarcia na eksponowanych krawędziach mebla do surowego drewna (L, D) Efekt końcowy lakierowania: mebel o kolorze drewna pokryty lakierem w wybranym odcieniu. W zależności od wybranego poziomu postarzania: brak przetarć do surowego drewna (N) lub mniej albo bardziej widoczne przetarcia  na eksponowanych krawędziach mebla do surowego drewna (L, D)

Wykończenia specjalne i Antykwaryczny wygląd  - specjalne sposoby wykańczania mebla. Postarzenie polega na cieniowaniu kolorystycznym, przebarwieniom, ciemniejszym przetarciom lub rozmaitym wgłębieniom, zarysowaniom. Efekt końcowy: mebel wyraźnie postarzony na całej powierzchni. Rodzaj postarzenia zależy od wybranego koloru z wzornika kolorystycznego.

Szczotkowanie i szarzenie lub szczotkowanie i bielenie - specjalne sposoby wykańczania mebla. Efekt końcowy: mebel na powierzchni ma nierównomierną strukturę, pod palcami wyczuwalne są wgłębienia i rowki.

 

Wyjaśnienia stopni postarzenia mebli:

N – bez postarzenia - czyli bez przetarć do surowego drewna. Powierzchnia mebla jest jednolita kolorystycznie.

L – lekkie postarzenie - delikatne przetarcia do surowego drewna na wybranych krawędziach mebla.

D – standardowe postarzenie - wyraźniejsze przetarcia do surowego drewna do surowego drewna na wybranych krawędziach mebla.

H – mocne postarzenie mebla.
 

Kolorystyka

 

Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

 Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

 

 

 Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

Kolory mebli prowansalskich Tarnobrzeg

Pobierz wzornik w wersji pdf:

Wzornik kolorystyczny Tarnobrzeg

 

 

 

Okucia meblowe

 

Okucia meblowe Tarnobrzeg

 

Newsletter

Nie chcesz, by ominęły Cię informacje o nowościach i promocjach?
Sklep jest w trybie podglądu

Certyfikat SSL 

Copyright MileMaison.pl | Shoper.pl

{nocache:5065ed583203a0dda9722be22a1418b8#0}
Sklep internetowy Shoper.pl