Stół prowansalski okrągły TL 1008

Stoły
1403
PLN
Stół prowansalski okrągły TL 1008
instore_only
Dostępność:
Mebel na zamówienie, cena jest uzależniona od wybranego wykończenia z tabeli w opisie mebla.
Cena: 1 403,00 zł
Cena netto: 1 140,65 zł
szt.

Dane techniczne

Symbol Mebla TL 1008
Wymiary 110x110x78 cm
Koszt transportu Ustalany indywidualnie - płatny przy odbiorze
Kolekcja Tarnobrzeg
Materiał Drewno
Kolor Wybrany wg wzornika kolekcji
Styl Styl prowansalski
Termin realizacji Od 6 do 12 tygodni
Jak zamówić? Poprzez e-mail: bok@milemaison.pl lub telefonicznie: tel. 602 497 282
Umowa na wykonanie mebli Tak
Zaliczka dla Producenta 50% wartości mebla
Dodatkowe informacje Zwrotna kaucja za próbkę kolorystyczną 10 zł/szt.

Stół prowansalski

Okrągły stół prowansalski TL 1008 to przepiękny stół na wyjątkowo dekoracyjnej toczonej nodze, postawionej na czterech, stylowo wciętych podporach. Stół o średnicy 110 cm doskonale sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Płynne linie mebla, subtelnie frezowany blat, ozdobna toczona noga podkreślają eleganckie wzornictwo mebla. Jeśli wybierzesz postarzane wykończenie stołu, nadasz mu sielski charakter charakterystyczny dla mebli prowansalskich. Stół pięknie zaprezentuje się w salonie, sprawdzi się jako stół do stylowej kuchni. Stół jest jednym z najważniejszych mebli w domu, gromadzi bliskich podczas posiłków i rodzinnych spotkań. To także mebel, który natychmiast zwraca na siebie uwagę, dlatego warto wybrać go w stylistyce, która jest wiodącą estetyką w pomieszczeniu lub przeciwnie - w stylistyce, która sprawi, że stół będzie ciekawym akcentem we wnętrzu, dodając mu dynamiki i oryginalności.

Kolorystyka i sposób wykończenia stołu

Prezentowany stół prowansalski jest meblem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Kolorystykę i sposób jego wykończenia możesz wybrać sam, podczas składania zamówienia. Prowansalskie meble z kolekcji Tarnobrzeg to meble produkowane tradycyjnymi metodami, wzorowane na meblach prowansalskich, a wykonywane w całości z drewna z całkowitym pominięciem materiałów drewnopodobnych. Meble są bardzo starannie wykończone, malowane pędzlem lub natryskowo farbami wodnymi (M i MP), farbami rozpuszczalnikowymi (P), malowane warstwowo kolor na kolorze i przecierane do pierwszej warstwy oraz słabiej lub mocniej postarzane.

Wszystkie meble mogą być woskowane lub lakierowane w kilku kolorach. Osobną grupą są „wykończenie specjalne” wykonane przy pomocy kilku warstw farb rozpuszczalnikowych, używania rozmaitych technik postarzania, patynowania, szczotkowania. Dostępne są (nie dla wszystkich kolorów) 4 poziomy postarzenia: N – bez postarzenia, L – lekkie postarzenie, D – standardowe postarzenie, H – mocne postarzenie.

Wzornik kolorów znajduje się poniżej, a wszelkie informacje na temat zamawiania mebli, realizacji zamówienia dostępne są na stronie informacyjnej Meble Prowansalskie na zamówienie.

Wygląd zamówionego mebla różni się od wyglądu mebla prezentowanego na zdjęciu, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu wykończenia  oraz kolorystyki. Możliwe sposoby wykończenia mebli z kolekcji Tarnobrzeg to: 1. Woskowanie; 2. Malowanie ręczne (faktura pędzla lub kolor na kolorze, woskowanie i postarzanie); 3. Malowanie natryskowe farbą rozpuszczalnikową, lub lakierowanie; 4. Antykwaryczny wygląd, lub szczotkowanie i szarzenie, lub szczotkowanie i bielenie.

Otwórz w powiększeniu

WZORNIK KOLORÓW KOLEKCJI TARNOBRZEG.PDF

 

Poniżej znajduje się cennik mebla w zależności od rodzaju wykończenia, które możesz wybrać:

Cena Detaliczna(brutto w PLN)
Nr. Art. Surowe drewno Woskowanie Malowanie ręczne Malowanie natryskowe Specjalne wykończenia (Szczotkowanie, szarzenie, bielenie, postarzanie)
TL1008 1403 1461 1645 1691 1814

 

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Nie chcesz, by ominęły Cię informacje o nowościach i promocjach?

Certyfikat SSL 

Copyright MileMaison.pl | Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl