PRODUKTY TYGODNIA

 

Informacja o kosztach dostawy

 

 Kontakt do sklepu Mile Maison

 

Meble Prowansalskie na zamówienie

Meble prowansalskie

 

Meble prowansalskie, które oferujemy w naszym internetowym sklepie z kolekcji Lawendowa Prowansja, Muszyna i Tarnobrzeg to stylowe meble z drewna, których wzornictwo inspirowane jest tradycyjnymi meblami z południa Francji. Meble z tych kolekcji to meble na zamówienie, dzięki czemu Ty decydujesz o ostatecznym ich wyglądzie: możesz wybrać kolor i sposób wykończenia. Zaproś prowansalski styl do swoich wnętrz, poczuj magię lawendowych wzgórz i dodaj swoim wnętrzom indywidualności, dzięki niepowtarzalnym meblom na zamówienie z kolekcji Lawendowej Prowansji, kolekcji Muszyna i kolekcji Tarnobrzeg.

Meble prowansalskie na zamówienie

Są to meble z kolekcji Lawendowej Prowansji, kolekcji Muszyna oraz kolekcji Tarnobrzeg, które wzorowane są na tradycyjnych meblach francuskich i niejednokrotnie są identyczną kopią mebli z XVIII wieku. Są kwintesencją harmonii, wdzięku i stylu i wprowadzą do Twoich wnętrz niepowtarzalny urok. Będą doskonałą ozdobą wnętrz, w których króluje prowansalski styl, styl wiejski a także styl shabby chic. Meble prowansalskie z kolekcji Lawendowej Prowansji, Muszyny i Tarnobrzegu dedykujemy miłośników mebli klasycznych oraz miłośnikom mebli z duszą, mebli z dawnych lat, które nie są idealne w każdym punkcie, które nie są wykonywane taśmowo, ale ręcznie, dzięki czemu każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. To meble, na których widać wszystkie uroki naturalnego drewna: wspaniałe usłojenie, gdzieniegdzie sęki oraz promienie rdzeniowe, czyli te elementy, które nadają drewnianym meblom niepowtarzalnego uroku. Meble prowansalskie z tych kolekcji sprawiają, że wnętrze zyskuje duszę, a przestaje być jedynie powieleniem modnych trendów. Zwróć uwagę na piękne płyciny frontów, na dekoracyjne rzeźbienia, na ozdobne ścianki wewnętrzne, stylowe okucia, na niezwykle piękne toczone nogi i na wszelkie elementy zdobnicze, podkreślające styl mebli. To meble, którym każdym detalem przybliżają odległą krainę słonecznej Prowansji, sprawiając, że we wnętrzu niemal unosi się subtelny zapach aromatycznej lawendy. Zaczaruj swój dom meblami Lawendowej Prowansji i pokochaj swoje wnętrza jeszcze bardziej!

Kliknij na poniższy przycisk i dowiedz się jakie oferujemy kolory, sposoby wykończenia mebli w poszczególnych kolekcjach, złożyć zamówienie na mebel, jakie są etapy realizacji zamówienia:

 

Kolory i wykończenia mebli Jak złożyć zamówienie Etapy realizacji zamówienia

 

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię informacji, zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu z naszymi konsultantami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

 

Kontakt ze sklepem Mile Maison

Newsletter

Nie chcesz, by ominęły Cię informacje o nowościach i promocjach?

Certyfikat SSL 

Copyright MileMaison.pl | Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl