PRODUKTY TYGODNIA

Świecznik Antique White niski Świecznik Antique White niski 22,00 zł 42,00 zł


Kinkiet Detroit long white Kinkiet Detroit long white 380,00 zł 449,00 zł

 

Informacja o kosztach dostawy

 

 Kontakt do sklepu Mile Maison

 

Koszty wysyłki i sposoby dostawy

Szanując czas naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty, zostały dostarczone pod wskazany adres jak najszybciej. Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort odbioru przesyłki, korzystamy z usług firm kurierskich, które cieszą się niezmiennie dobrą opinią wśród internautów: DHL, UPS, FedEx oraz Shenker (wysyłając meble Livin Hill). Zamówienia wysyłane są z czterech magazynów na terenie całego kraju, w związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że produkty znajdujące się w Twoim zamówieniu, zostaną wysłane oddzielnie różnymi firmami kurierskimi. W takim przypadku otrzymasz od nas sms, w którym znajdzie się dokładna specyfikacja sposobu realizacji wysyłki.

Poniżej znajdziesz informacje w jaki sposób wysyłamy przesyłki, jaki jest termin wysyłki zamówień, godziny i sposoby dostaw, a także ważne informacje na temat warunków dostawy.

 

Sposób wysyłki

 

Paczka

Paczkami wysyłamy:

mniejsze meble (konsole, szafki nocne, stoliki kawowe, nieduże komody), lampy, dekoracje, naczynia, tekstylia.

   
Paleta

Na paletach wysyłamy:

pojedyncze większe meble, a także zamówienia złożone z wielu mniejszych mebli lub z dużej ilości ceramiki i dekoracji.

 

 

Wysyłka zamówień

 

Większość produktów wysyłamy w terminie 24 godzin. Informację o tym, w jakim czasie wysyłamy dany produkt znajdziesz na karcie każdego produktu - liczba godzin lub dni wysyłki widoczna jest na karcie każdego produktu: Wysyłka w: x dni.

Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia, do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu - podany termin uwzględnia tylko dni robocze, a początek terminu dla zamówień złożonych w dany dzień, rozpoczyna się w kolejnym dniu roboczym, dla zamówień złożonych w piątek, w soboty, w niedziele oraz w święta rozpoczyna się w pierwszym dniu roboczym po dniu wolnym od pracy. W przypadku wybrania opcji płatności przelewem wskazany termin biegnie od momentu zaksięgowania się wpłaty na naszym koncie.

 

 

Dostawa

Na termin, w którym zostanie doręczona Ci przesyłka składa się termin wysyłki zamówienia i czas na dostawę przez kuriera. Czas na dostawę przez kuriera wynosi od jednego do dwóch dni roboczych od dnia wysłania od nas przesyłki.

 

Paczka Przesyłki wysyłane paczką doręczane są zwykle następnego dnia roboczego od dnia wysłania zamówienia z magazynu. Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w godzinach wieczornych lub w sobotę, skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.
   
Paleta

Przesyłki wysyłane na paletach doręczane są od 1 do 2 dni roboczych od dnia wysłania zamówienia z magazynu. Kurierzy doręczają palety od poniedziałku do piątku.

 

 

Godzina doręczenia

 

Paczka Przesyłki wysyłane paczką dostarczane są zazwyczaj od około godziny 8.30 do godziny 16.00. Godziny doręczenia uzależnione są od kodu pocztowego odbiorcy i w przypadkach mniejszych miejscowości godziny mogą ulec wydłużeniu do ok. godz. 18.00. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w godzinach wieczornych skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.
   
Paleta

Przesyłki wysyłane na paletach dostarczane są najczęściej w przedziale czasowym od 9.00 do 15.00. Nie ma możliwości umówienia godziny dostawy palety po godzinie 16.00 Firmy kurierskie nie realizują przesyłek paletowych na konkretne godziny.

 

 

 

Wnoszenie przesyłek

 

Paczka Przesyłki wysyłane paczkami objęte są usługą wniesienia.
   
Paleta

Przesyłki wysyłane na paletach nie obejmują usługi wniesienia. W przypadku przesyłek paletowych kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do budynku (np. na piętro, pod drzwi mieszkania) wówczas obowiązek wniesienia przesyłki leży po stronie odbiorcy. Uprzejmie prosimy o zapewnienie sobie pomocy do wniesienia mebli.

   
Wniesienie W przypadku zakupu mebli z kolekcji: Adesso, Ashton Brown, Catania, Latina, Limena, Mellow, Merano, Montreux Soft i Urban Grey, Oslo, Pesaro, Portofino, Ravenna, Rimini, Santo, Savona, Venezia, Verona oferujemy usługę wniesienia mebli wysyłanych na palecie. Usługa jest możliwa tylko w przypadku płatności z góry. Wniesienie jest bezpłatne w przypadku zamówień o wartości powyżej 4500 zł. Poniżej tej wartości usługa jest wyceniana indywidualne. Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby wycenić ten koszt. Czas doręczenia mebli Livin Hill, wysyłanych na palecie, a objętych usługą wniesienia wynosi do 4 dni roboczych od dnia wysłania. Godzinę dostawy można ustalić także na godziny popołudniowe, maksymalnie do godz. 18.00

 

  

 

Koszty dostawy

 

Darmowa dostawa mebli

 

Przesyłka kurierska DHL

 

Sposób płatności

Całkowity koszt dostawy

Zamówienie do 199,99 zł

Zamówienie od 200 zł

Płatność z góry

(przelew, Payu, Dotpay, PayPal, mraty, przelew natychmiastowy)

13,50 zł 0 zł

Płatność przy odbiorze

 (płatność do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki)

20,50 zł 0 zł

 

 

Przesyłka kurierska UPS

Sposób płatności

Całkowity koszt dostawy

Zamówienie do 199,99 zł

Zamówienie od 200 zł

Płatność z góry

(przelew, Payu, Dotpay, PayPal, mraty, przelew natychmiastowy)

16,00 zł 0 zł

Płatność przy odbiorze

 (płatność do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki)

24,00 zł 0 zł

 

 

Przesyłka kurierska FedEx

Sposób płatności

Całkowity koszt dostawy

Zamówienie do 199,99 zł

Zamówienie od 200 zł

Płatność z góry

(przelew, Payu, Dotpay, PayPal, mraty, przelew natychmiastowy)

16,00 zł 0 zł

Płatność przy odbiorze

 (płatność do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki)

21,00 zł 0 zł

 

 

 

 

Dostawa mebli na zamówienie Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg

Sposób płatności

Całkowity koszt dostawy

Płatność z góry (w dwóch ratach)

Uzależniony od: ilości i gabarytów zamawianych mebli oraz adresu dostawy.

 

Meble wykonywane na zamówienie kolekcji Lawendowa Prowansja, Muszyna, Tarnobrzeg dostarczane są przez przewoźnika rekomendowanego przez producenta, a termin dostarczenia mebla do klienta od momentu wykonania może wynosić od kilku do kilkunastu dni roboczych. Koszt transportu mebli Lawendowej Prowansji i Tarnobrzegu, ustalany jest każdorazowo indywidualnie - ponosisz go dopiero przy odbiorze dostarczonego mebla. Koszt ten jest zależny od zamówionych mebli: ich wielkości oraz ilości, a także wskazanego adresu dostawy mebli. Meble z kolekcji Muszyna dostarczamy gratis. Darmowa dostawa mebli nie obejmuje ich wniesienia.

 

 

 

Warunki dostawy

 

1. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą do innego kraju, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem tel. 602 497 282  lub za pośrednictwem e-mail: bok@milemaison.pl, podając adres dostawy, a wycenimy dla Ciebie koszt takiego transportu.

2. Jeśli we wskazanych na górze strony godzinach dostawy nie możesz odebrać przesyłki pod adresem domowym, prosimy o wskazanie adresu dostawy, pod którym będziesz mógł ją odebrać. Jeśli będzie to miejsce pracy, prosimy o podanie również nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą w godzinach wieczornych lub w sobotę, skontaktuj się z nami, podając adres dostawy. Sprawdzimy, czy możemy Ci doręczyć przesyłkę wybranym przedziale czasowym i jaki będzie koszt takiej usługi.

3. Jeśli odbiorca przesyłki będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Kurier podejmuje dwie próby doręczenia - w przypadku dwukrotnej nieobecności, przesyłkę należy odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej.

4. Prosimy pamiętać, że dostawcy nie mają obowiązku wnoszenia mebli dostarczanych na paletach, dlatego prosimy, aby w przypadku dostawy mebli, zapewnić sobie pomoc drugiej osoby celem wniesienia zakupów do mieszkania/domu.

5. W przypadku wysyłki za pobraniem, prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty pobrania. Płatność ta dokonywana jest do rąk kuriera w chwili odebrania przesyłki. Uprzejmie prosimy o przygotowanie dla kuriera wyliczonej kwoty.

6. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problem z odebraniem przesyłki, prosimy o kontakt z naszym sklepem.

7. Przed odebraniem przesyłki od kuriera prosimy o sprawdzenie, czy nie nosi ona śladów mechanicznego uszkodzenia (na przykład wgniecenia kartonu, dziury w kartonie). Jeśli opakowanie jest w jakikolwiek sposób naruszone prosimy otworzyć paczkę przy kurierze i sprawdzić, czy jej zawartość nie uległa uszkodzeniu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, prosimy spisać protokół szkody i dołączyć go do reklamacji. Kurier ma obowiązek pozostawienia odbiorcy oryginału protokołu szkody!

Jeżeli kurier nie chce być przy otwarciu paczki lub wewnętrzne uszkodzenie przedmiotu zostanie odkryte po jego odejściu, odbiorca ma 7 dni na wezwanie kuriera do spisania protokołu uszkodzenia paczki. Uprzejmie prosimy o dopilnowanie tego terminu w razie potrzeby.

Newsletter

Nie chcesz, by ominęły Cię informacje o nowościach i promocjach?
Sklep jest w trybie podglądu

Certyfikat SSL 

Copyright MileMaison.pl | Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl